Wolontariusze ZST włączyli się w akcję „ Wigilia dla ubogich”

W ramach działalności Szkolnego Koła Amicus wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w akcji „Wigilia dla ubogich”. Ochotnicy kwestowali  przeciętnie po 5 godzin  w dniach:  8, 9, 10 grudnia w Centrum Handlowym Tesco  oraz 14 i 16 grudnia w markecie Hala Tuchowska.  Jak zwykle nasi wolontariusze rozdawali ulotki, pakowali  klientom zakupy, pomagali je przenosić  do samochodów oraz  zbierali żywność i środki  finansowe. Dary oraz zebrane pieniądze   zostaną przeznaczone  między innymi na  zorganizowanie w Tarnowie ,,Wigilii dla Samotnych”.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich  niżej wymienionych uczestników akcji:


część I (8-10.12)

Daria Dobosz – kl. II  A
Bartłomiej Gierałt
Katarzyna Tarasek
Sylwia Tomaszek
Dominika Wolak
Łukasz Niedziela I N
Natalia Cebula II T
Grzegorz Englart
Katarzyna Jakubowska
Kacper Pyzia
Łukasz Niedziela I N
Karolina Kwiek I I/F
Patrycja Skorupa

część II (14 i 16. 12)
Krzysztof Kopek  – kl. III I a
Oliwia Łoboda
Dominik Mazur
Jakub Pokorny
Dominika Wolak – kl. II A
Bartłomiej Gierałt
Łukasz Niedziela  -I  N
Konrad Podstawski  – I Ib
Marcin Piotrowicz
składają panie  : Anna Fronc i  Beata Kotaś