Wycieczka narciarska ZST

Jak co roku, gdy tylko rozpoczynają się pierwsze opady śniegu i ruszają wyciągi rozpoczynamy sezon narciarski. Za nami wyprawa do Krynicy na stok Arena Słotwiny. Duża, ponad 30 osobowa grupa uczniów ZST pod opieką nauczycieli WF doskonaliła swoje umiejętności narciarskie i snowbordowe. Warunki śniegowe i pogodowe okazały się bardzo dobre. Jednocześnie udało się przekazać wiele infomacji takich jak:
– bezpieczeństwo na stoku i w górach (dekalog narciarza)
– jak miło można na sportowo spędzić czas na świeżym powietrzu
Po reakcji uczestników nasuwa się stwierdzenie, że warto organizować takie wyjazdy. Następny planujemy 12.01.2018 (piątek) na podobnych zasadach jak poprzednio, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]