Logo - Erasmus Plus

Wyjazd na staż do Sewilli

W niedzielę, 19 maja 2019r. grupa 20 uczniów: 5 elektryków, 5 informatyków i 10 elektroników wyjechała na mobilność do Sewilli w ramach projektu „Tarnowscy technicy praktykują bez granic” o numerze 2018-1-PL01-KA102-048194 realizowanego z programu Erasmus+, Akcja 1. Mobilność edukacyjna – Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe. Uczniowie będą odbywali dwutygodniowy staż w firmach, co stworzy szansę pogłębienia wiedzy zawodowej i umiejętności zastosowania jej w praktyce w rzeczywistym środowisku pracy, podniesienia umiejętności porozumiewania się w języku obcym branżowym, wzmocnienia synergii między kształceniem zawodowym w szkole i u pracodawcy. Poza tym poznają hiszpańską kulturę, odwiedzą ciekawe miejsca – atrakcje turystyczne, z pewnością nawiążą nowe znajomości i rozwiną swoje zainteresowania.

Fotorelacja