ZST

Wyniki eliminacji szkolnych do XL OOWEE – AGH

Do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady  Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej pod patronatem Uczelni wyższej AGH w Krakowie zakwalifikowali się uczniowie w kategorii ELEKTRYCZNEJ: Krzysztof Nowak z III E, Karol Białas z II N oraz ubiegłoroczny Finalista Jan Łukasiński z klasy IVE, w grupie ELEKTRONIKA MEDYCZNA: Witold Lis z IV N Finalista ubiegłoroczny, Mierzwa Albert i Jakub Kołodziej z II N,  w kategorii INFORMATYKA: Piotr Wawryka z  3 I A, Bartłomiej Mirek z 2 I B i Sławomir Franczyk z 3  I B,  a w grupie MECHATRONICZNEJ naszą Szkołę będą reprezentować uczniowie: Mateusz Kania z III E, Tomasz Kozioł z II E i Kamil Rataj z II N. W imieniu Dyrekcji i społeczności uczniowskiej ZST życzymy w/w Olimpijczykom sukcesu w II etapie, który odbędzie się 10 lutego 2017 r. na uczelni AGH w Krakowie