ZST

Występ Szkolnych Magików w Domu Pomocy Społecznej

Dnia 3.04.2017 r. spotkaliśmy się z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej. Wolontariusze: Krzysztof Siwak z klasy  IV Ib i Sebastian Solak z klasy II A przygotowali bardzo interesujący interaktywny występ iluzjonistyczny. Chłopcy zaprezentowali wiele ciekawych sztuczek z kartami. Podczas występu dwie wolontariuszki: Paula Trzaskuś i  Natalia Cebula i  z klasy I T składały życzenia w pokojach. Przekazywały pensjonariuszom  kartki z życzeniami świątecznymi oraz stroiki przygotowane przez uczniów z klasy I  I/T…

Serdeczne podziękowania składamy przede wszystkim naszym magikom, którzy nie tylko przygotowali występ na wysokim poziomie iluzjonistycznym, ale także wzbudzili ogólny podziw dzięki swej otwartości i wspaniałemu kontaktowi z publicznością. Dziękujemy Pani Marcie Połomskiej – Skrabot i uczniom klasy I I/T: Pauli Trzaskuś, Natalii Cebuli, Monice Klimek, Julii Kacer, Katarzynie Jakubowskiej, Kacprowi Pyzie, Patrykowi Lisowi, Sebastianowi Gruszowskiemu, Kacprowi Banasiowi  za przygotowanie stroików oraz Pani Bożenie Jaskólskiej za przekazanie kartek świątecznych dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej. 

organizatorzy: p. Dorota Bartoń, p. Anna Fronc.