ZST

ZST zwycięzcą Gier Miejskich „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie”

 

 W piątek, 13 października 2017 r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Monika Pawula, Adrian Michalski z klasy 3IA, Beata Michalik, Dominika Jajkowska z klasy 2F oraz Hubert Zaucha z  klasy 1F wzięli udział  w finale V edycji Gier Miejskich „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie”.
Reprezentacja ZST, której opiekunem była  pani Anna Misiaszek wywalczyła pierwsze miejsce w tym projekcie.
W V edycji Gier Miejskich „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie”oprócz uczniów naszej szkoły uczestniczyli jeszcze uczniowie trzech innych tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych tj. II LO, XVI LO i ZSP. 
Przez ostatnie trzy tygodnie wszystkie zespoły przygotowywały się do finału uczestnicząc w warsztatach z animacji kultury prowadzonych przez pana Grzegorza Gawlika, a także w  warsztatach i szkoleniach dziennikarskich prowadzonych przez panią Bernadettę Cich, przygotowujących do stworzenia mini formy filmowej na temat tarnowskich atrakcji na ścieżce zakochanych.
 W finale młodzież zmierzyła się z zadaniami, które wykonywali w czterech miejscach na ścieżce zakochanych (kładka zakochanych nad Wątokiem, tarnowski Rynek, Tarnowskie Centrum Kultury oraz Plac Sobieskiego i Cafe Tramwaj) odpowiadając na pytania, rozwiązując zagadki, aranżując z przechodniami scenki rodzajowe związane z miłosnymi historiami miasta Tarnowa.Ocenie jury poddany został również film promujący projekt „Zakochani w Tarnowie” , który został w całości wyreżyserowany, nakręcony  i zmontowany przez każdą grupę uczestników.
Wszyscy uczestnicy V edycji Gier Miejskich „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie” otrzymali upominki ufundowane przez głównego organizatora i pomysłodawcę projektu Stowarzyszenie KANON w Tarnowie.

Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]