Wigilia szkolna

Dnia 22 grudnia odbyła się w naszej szkole WIGILIA. Młodzież wraz z wychowawcami przygotowała spotkania w klasach, gdzie łamano się opłatkiem i składano sobie życzenia. Następnie wszyscy uczestniczyli w przedstawieniu… (więcej)

Słodki kiermasz świąteczny

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz świąteczny, który odbył się 19 grudnia. W świątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd każdy mógł skosztować… (więcej)

„Góra Grosza”

Uwaga! Uwaga! Miło nam ogłosić, że zakończyliśmy akcję „Góra Grosza”, która trwała w tym roku od 21 listopada do 2 grudnia. Celem akcji prowadzonej  przez Towarzystwo „NASZ DOM” pod patronatem Ministerstwa… (więcej)

Kiermasz świąteczny w ZST

Jak nakazuje kilkuletnia tradycja ZST w okresie przedświątecznym odbywa się kiermasz świąteczny.  W tym roku zapraszamy do zakupu kartek, stroików, ozdób i choinek świątecznych. W organizacji kiermaszu od trzech… (więcej)

klubowa wigilia

W przedświąteczny czwartek przed południem członkowie SKT PTTK „Wehikuł” spotkali się w sali 12, aby dzieląc się opłatkiem, złożyć sobie nawzajem świąteczno-noworoczne życzenia. Był smaczny… (więcej)