Koncert inauguracyjny Szkolnych Dni Kultury ZST

9 marca br. odbył się koncert inaugurujący Szkolne Dni Kultury w ZST. Nasi uczniowie oraz zaproszeni goście zaprezentowali bardzo zróżnicowany repertuar. Były  piosenki znanych zespołów i solistów, a także… (więcej)

Po raz kolejny kwestowaliśmy z OTOZ-em!

Za nami kolejna już kwesta na rzecz bezdomnych i maltretowanych zwierząt będących pod opieką tarnowskiego oddziału Ogólnopolskiego Towarzystwa Opieki  nad Zwierzętami Animals. W dniach 6-7 marca 2015 wolontariusze… (więcej)

Poznajemy kraje Unii Europejskiej

Jak co roku, w ramach Szkolnych Dni Kultury w naszej szkole organizowany jest program edukacyjny „Poznajemy kraje Unii Europejskiej” skierowany przede wszystkim do uczniów klas pierwszych. W czwartek 5 marca na auli… (więcej)

Pączek dla Afryki