MISTRZOSTWA ZST W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ.

W marcu 2016 r. w hali sportowej „Jaskółka” zostaną rozegrane mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych dziewcząt i chłopców w halowej piłce nożnej. Reprezentacje klas należy zgłaszać u nauczycieli wychowania… (więcej)

SŁAWNI MATEMATYCY

26 lutego w ramach Szkolnych Dni Kultury uczniowie klas I Ib,  IT oraz IN uczestniczyli  w prezentacji „SŁAWNI MATEMATYCY”. P. D. Bartoń  przedstawiła sylwetki kilkunastu znanych matematyków takich jak: TALES… (więcej)

Szkolny konkurs matematyczny dla klas I

23 lutego w ramach Tygodnia Kultury w ZST odbył się szkolny konkurs matematyczny dla klas I. Uczniowie przez 45 minut rozwiązywali 6 zadań, w tym trzy z programu klasy I (równanie z wartością bezwzględną, dowód… (więcej)

Bliskie spotkania z chemią w Zespole Szkół Technicznych

29 lutego 2016 w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie odbyła się druga sesja popularnonaukowa Bliskie spotkania z chemią. Uczniowie klas o profilu chemicznym kształcący się w zawodach technik analityk i technik… (więcej)

Zaproszenie!

Zapraszamy zwycięzców konkursów, które odbyły się w trakcie Szkolnych Dni Kultury i ich organizatorów na uroczyste wręczenie nagród laureatom w środę 02.03.2016 r. o godzinie 14.05 w auli ZST.