Staż zagraniczny uczniów ZST – PORTUGALIA 2017

Odpoczywamy ! Niedziela 14 maja 2017 r. była następnym dniem odpoczynku od pracy urozmaiconym kolejną wycieczką, tym razem do Viana do Castelo, portowego miasta w północnej Portugali, położonego u ujścia rzeki… (więcej)

UWAGA! Uczniowie klas trzecich

Obecni uczniowie klas trzecich (informatycznych, elektrycznych, elektronicznych, mechanicznych), w następnym roku szkolnym tj. 2017/2018 będziecie mogli wziąć udział w kursach specjalistycznych przeznaczonych tylko… (więcej)

Warsztaty rysunku organizowane przez PWSZ dla kierunku Fototechnik

W ramach współpracy naszej szkoły z Instytutem Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w dniu 26 kwietnia br. odbyły się warsztaty rysunku przeprowadzone przez wykładowcę PWSZ dr. Romana Fleszara.

Wakaty dla elektryków i mechaników!!!

Praca dla dwóch elektryków i 2 mechaników od zaraz. Więcej informacji u wicedyrektora A. Łopaty-Bernackiego.