Staż zagraniczny -Portugalia 2017 zakończony!

Praktyka u europejskiego pracodawcy dobiegła końca   26 maja 2017 roku z Bragi w Portugalii, po 16 dniach pobytu, powróciła grupa naszych uczniów, która przebywała na praktykach w tamtejszych firmach. Fotorelacja… (więcej)

Wehikuł 25-lecia SKT

25 LAT SKT | 1992 – 2017 W dniach 21-23 maja 2017 r. odbył się w Bieszczadach Szkolny Rajd Górski ZST „Wehikuł 25-lecia SKT”. W największej szkolnej imprezie, zorganizowanej w ramach obchodów Jubileuszu… (więcej)

Pożegnanie Dominiki Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 27 maja 2017 r. odeszła od nas Dominika Gancarz, uczennica klasy 2 A. „Kiedy umrę, zobaczę podszewkę świata. Drugą stronę, za ptakiem, górą i zachodem… (więcej)

Szkolna wycieczka rowerowa Velo – Dunajec

26.05.2017 nauczyciele w.f. zorganizowali szkolną  rowerową wycieczkę niedawno oddaną do użytku trasą Velo – Dunajec. Biegnie ona po wale przeciwpowodziowym wzdłuż  Dunajca. Znakomita nawierzchnia i… (więcej)

Staż zagraniczny -Portugalia 2017 zakończony!

Praktyka u europejskiego pracodawcy dobiegła końca 26 maja 2017 roku z Bragi w Portugalii, po 16 dniach pobytu, powróciła grupa naszych uczniów, która przebywała na praktykach w tamtejszych firmach. Fotorelacja wskazuje… (więcej)