Konferencja Koła SEP przy Grupie Azoty S.A

Konferencja Koła SEP przy Grupie Azoty S.A w Tarnowie –Mościcach na temat „ Energetyka przemysłowa” W dniu 25 . X. 2018 r uczniowie ZST uczestniczyli w konferencji przygotowanej przez Koło Stowarzyszenia Elektryków… (więcej)

Święto Miasta Tarnowa „Pierwsze Niepodległe”

Udział pocztu sztandarowego ZST w obchodach Święta Miasta Tarnowa „Pierwsze Niepodległe” Dzień Zwycięskiego Zrywu Niepodległościowego z roku 1918. Uroczystość rozpoczęła msza święta w Bazylice Katedralnej… (więcej)

Uczniowie ZST Bohaterom Niepodległej…

Miło nam poinformować, iż w poniedziałek 29 października br. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „Bohaterom polskiej niepodległości”. Komisja w składzie : mgr Anna Misiaszek, mgr Marta Kaczor oraz… (więcej)

Konkurs Informatyczny BÓBR

Serdecznie zapraszamy do udziału w corocznym Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR. Konkurs polega na rozwiązaniu na komputerze kilkunastu/kilkudziesięciu pytań. Pytania konkursowe wymagają bardziej logicznego… (więcej)