Szkolny Turniej Turystyczny

Dnia 6 lutego 2019 r. na lekcji 2 i 3 odbył się w auli Szkolny Turniej Turystyczny. Po raz drugi impreza została przeprowadzona w ramach Szkolnych Dni Kultury ZST. Organizatorem Turnieju był Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego… (więcej)

Konkurs z wiedzy o krajach anglosaskich

Dnia 4 lutego 2018 r, w ramach Tygodnia Kultury ZST, odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzy o kulturze i historii krajów anglosaskich. Jest to konkurs multimedialny, w którym rywalizują ze sobą dwuosobowe zespoły… (więcej)

Konkurs języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych – wyniki konkursu.

04.02.2019r. w ramach Szkolnych Dni Kultury, na 1 godzinie lekcyjnej, w sali nr 213 odbył się konkurs języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych. W konkursie wzięło udział 24 uczniów reprezentujących klasy: … (więcej)

Konkurs filmowy

W dniu 5 lutego 2019 r. odbył się konkurs wiedzy o filmie Kazimierza Kutza „Sól ziemi czarnej”. Uczniowie poznali to dzieło polskiej kinematografii opowiadające o ważnych dla historii Polski i Śląska wydarzeniach… (więcej)

Konkurs wiedzy o patronie szkoły