Mikołajkowy dar krwiodawców z ZST

Tradycją  SK HDK stały się akcje mikołajkowe. 4 grudnia br. uczestniczyło w wyjściu do Regionalnego Punktu Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa 19 osób. Byli to uczniowie klas: 3E – 4 uczniów, 3N – 5 uczniów, 3Ib… (więcej)

ETAP MIĘDZYSZKONY X EDYCJI KONKURSU „MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA”  LUBLIN 7.12.2019

W etapie szkolnym dziesiątej edycji konkursu „ Matematyka w Technice dla Technika” organizowanego przez Zespół Szkół Elektronicznych oraz Politechnikę Lubelską,   wystartowało ok 1230 uczniów ze 104 szkół… (więcej)

AKAPIT AGH

ELIMINACJE SZKOLNE DO XLIII OOWEiE KRAKÓW -AGH i SZCZECIN 2020 r.

W dniu 13 . XII. 2019 r.   o godz 12.15 odbędą się w sali 210p eliminacje szkolne  do XLIII   Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w kategoriach:   Elektronika,  Elektronika Medyczna ,… (więcej)