Nowe umowy o współpracy

Od 15 lat Zespół Szkół Technicznych ściśle współpracuje z największymi w regionie przedsiębiorstwami i firmami, organizacjami technicznymi oraz  uczelniami wyższymi. Tegoroczne ślubowanie klas pierwszych było… (więcej)

Ślubowanie klas pierwszych

4 października 2021 r. uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, stojąc przed sztandarem Zespołu Szkół Technicznych. Deklarowali stać się godnymi tradycji Szkoły, strzec Jej honoru, kształtować umysły i… (więcej)

Wspomnienia z wycieczki klasy 4Ia

Mimo utrudnionych warunków spowodowanych pandemią oraz załamaniem pogody, uczniowie klasy 4Ia udali się na 3-dniową wycieczkę w Bieszczady, w dniach 20-22 września br. Pierwszego dnia zwiedziliśmy wraz z przewodnikiem… (więcej)

Dzień Chłopaka

Zawsze miłym wydarzeniem na koniec września jest Dzień Chłopaka. Jak co roku, celebrowaliśmy ten dzień wyjątkowo. Chłopcy elegancko ubrani w koszule z zawiązanymi muchami, krawatami, przypiętymi kolorowymi szelkami… (więcej)