WYCIECZKA ROWEROWA

Dnia 06.10.2022 (czwartek) odbędzie się szkolna wycieczka rowerowa do Dąbrówki Szczepanowskiej na wieżę widokową. Wg prognoz ma być piękna pogoda, która zapewnia oglądanie panoramy Tatr z wieży i przyjemne podróżowanie… (więcej)

Stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa

W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, można do 30 listopada 2022 r. składać wnioski o jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa. Szczegółowe zasady przyznawania nie zmieniły się względem ubiegłych… (więcej)

Święto Pracowników Grupy Azoty

Święto pracowników „Grupy Azoty” było obchodzone w tym roku w dniu 30 września. Jak podkreślił w swoim przemówieniu Prezes Zarządu – Tomasz Hinc zbiegło się z rocznicą powstania przemysłu chemicznego w… (więcej)

Koncert muzyczny „Powitanie jesieni” w ZST 2022

29-września Samorząd Uczniowski zorganizował koncert muzyczny „Powitanie jesieni”. Tę piękną porę roku przywitała duża część społeczności uczniowskiej, w tym wszystkie klasy pierwsze. Dobrą zabawę zapewnili … (więcej)

DZIEŃ CHŁOPAKA ZST 2022

W „Dniu chłopaka” w naszej szkole można było zobaczyć wielu eleganckich przedstawicieli męskiej części społeczności uczniowskiej. Za swoją elegancję zostali nagrodzeni drobnymi słodkimi prezentami.   Samorząd… (więcej)