2 MAJA – DZIEŃ FLAGI

Polska to historia, którą warto się dzielić! Mówi o tym Richard Butterwick-Pawlikowski – brytyjski historyk i badacz dziejów Polski i Litwy – podkreślając jak niesamowici są Polacy, którzy po latach… (więcej)

TAURON wspiera Zespół Szkół Technicznych

W dniu 26 kwietnia 2023 r w auli szkolnej odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy TAURON Dystrybucja S.A. z uczniami klas kształcącymi się w zawodach technik elektryk i technik elektronik. TAURON reprezentował … (więcej)

Kolorowa chemia – zajęcia laboratoryjne dla ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 9

W dniu 24.04.2023 grupa uczniów klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 9 uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych zorganizowanych w naszych pracowniach chemicznych. Nasi goście pod czujnym okiem nauczycieli Agnieszki… (więcej)