Szkolne spotkanie przedświąteczne

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolnego spotkania przedświątecznego. (więcej…)

Szkolny konkurs ŚWIĄTECZNE ORIGAMI

21 grudnia 2023 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs ŚWIĄTECZNE ORIGAMI. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział i zaangażowanie. Konkurs miał na celu rozwijanie zdolności i kreatywności… (więcej)

Krwiodawcy SK HDK – „akcja świąteczna”

To już trzecia akcja charytatywna młodzieży ZST w bieżącym roku szkolnym. Co jakiś czas słyszymy o wynalezieniu nowych leków, czasem dotyczy to możliwości leczenia poważnych chorób. Niestety nikt do tej pory… (więcej)

Czerwonokrzyska Gwiazdka w ZST

Pod koniec listopada uczniowie Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w zbiórce żywności dla osób potrzebujących, będących pod opieką Oddziału Rejonowego PCK. Akcji patronowała pani dyrektor Beata Łabno. (więcej...)