Logo - Erasmus Plus

1. dzień stażu w Veszprém

Pierwszy dzień pobytu był piękny, a poniedziałek skrupulatnie zorganizowany.
Po śniadaniu, zostaliśmy podzieleni na grupy stażowe i po odprawie wraz z opiekunami jednostki przyjmującej udaliśmy się do pracodawców, gdzie zapoznano nas ze stanowiskami pracy i ustalono warunki odbywania stażu.

W tegorocznym projekcie stażyści – Jakub Boryczko i Maciej Makowiec będą nadzorowani przez firmę GNSZ Kft., Karol Kula i Piotr Nowak będą podlegali firmie Zömbik „Fém és Műanyagfeldolgozó” Kft., swoje umiejętności w firmie Vesz-Mont 2000 Kft. będą mieli okazje szlifować Jakub Drewko,  Mateusz Englart i Michał Mikina, natomiast Mateusz Kogut i Kacper Pieprzycki poznają warunki pracy w firmie Ferro Trio Bt., Jakub Wnęk i Michał Oleksy zmierzą się z niejednym wyzwaniem w firmie Transmoduls, technicy elektrycy, w składzie: Wojciech Gurgul, Michał Łątka, Krzysztof Kozioł, Krzysztof Barnaś i Szymon Słowik – jak co roku będą uczestniczyć w tworzeniu instalacji przy poważnych projektach prowadzonych przez firmę Electro Center Kft., Michał Turlej i Maksymilian Szeląg będą podlegali firmie Tobak Metal Kft., Kamil Główczyk i Katarzyna Stasik będą weryfikować skład chemiczny próbek w Bakonykarszt Kft., o Kamila Bernata, Paulinę Turaj i Wiktorię Sak zatroszczy się firma Mixtura Kft., a o Bartosza Kędziora i Konrada Noska – firma CNC Bakony Kft.

Po całym dniu pracy spotkaliśmy się na lunchu, gdzie nastąpiła intensywna wymiana pierwszych wrażeń.

Dzień zakończyliśmy spacerem po malowniczym Veszprém. Poznanie miasta okazało się doskonałym sposobem na aklimatyzację.

Odwiedź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/erasmuswzst/photos/?tab=album&album_id=1042420996145402&__tn__=-UC-R