Praktyka u europejskiego pracodawcy – cd.

7 DZIEŃ STAŻU
Aż trudno uwierzyć, że dziś 25.11.2016 r. minęło już 10 dni naszego pobytu na Węgrzech. Dziś również w kilku firmach odwiedzili nas: pan dyrektor Krzysztof Kołaciński, wice – dyrektor p. Aleksander Łopata – Bernacki oraz koordynator naszego projektu p. Wioletta Krawiec. Odwiedzili oni również szkołę partnerską Veszprémi SZC Jendrassik-Venesz Középiskolája és Szakiskolája i spotkali się z dyrekcją oraz nauczycielami współpracującymi przy naszym projekcie.

A dzisiejszy dzień pracy wyglądał następująco: W I.D.S elektronicy wykonywali montaż i konserwację czujników bramy garażowej oraz montaż wyłączników różnicowo – prądowych. Wymieniali także liczniki energii elektrycznej starej generacji i konfigurowali modem sieci LAN. W TNC Technika i w GNSZ Kft. mechanicy m.in. obsługiwali frezarki, czyścili części mechaniczne i wykonywali projekty techniczne w programie CAD. A w Electro Center elektrycy pracowali na zewnątrz wykonując m.in. wymianę wadliwego oświetlenia w Veszprem Arena, rozciąganie druta do uziemienia wokół budowy oraz łączenie uziemienia z drutem. W firmie Vesz – Mont 2000 tym razem nasi chłopcy wykonywali automatyczne piaskowanie, polerowanie, szlifowanie oraz skręcanie maszyn oraz podłączanie silnika 3- fazowego. W pozostałych firmach kontynuowali prace z poprzedniego dnia.
Czas pomiędzy obiadem i kolacją wypełniony przez nas został zajęciami w podgrupach typu rozgrywki karciane, gry strategiczno – logiczne, oglądanie filmów czy telefon do mamusi. Zakupoholicy odwiedzili pobliskie sklepy celem zakupu pierwszych pamiątek i prezentów dla bliskich. Sen jak zwykle dopadł nas niespodziewanie… 🙂 🙂
Fotorelacja


” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]