„Praktyka u europejskiego pracodawcy”- startujemy!

Wystartowaliśmy z projektem „Praktyka u europejskiego pracodawcy” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”. 

Czas trwania stażu: 16.11.2016 – 02.12.2016

Miejsce stażu: Veszprém (Węgry)

 

Przyjazd do Veszprém

16.11.2016 r. w środę, po podróży trwającej 12 godzin szczęśliwie dotarliśmy do celu czyli do Veszprém – miejsca naszych zagranicznych praktyk.  W tymczasowym miejscu zamieszkania czyli pensjonacie Peter Pál  powitała nas grupa nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły Veszprémi SZC Jendrassik – Venesz Középiskolája és Szakiskolája. Po wieczornej odprawie, zmęczeni długą podróżą, podekscytowani i w dobrych humorach oczekujemy na pierwszy dzień praktyk w przydzielonych firmach. Dobranoc  🙂

Uczestnicy projektu


Fotorelacja


 

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]