Staż zagraniczny – relacja

8 DZIEŃ STAŻU

28.11.2016 r. w poniedziałek jak to w poniedziałek trudno było wstać na śniadanie o 7.00 rano. Koło 7.30 większość z nas już pędziła 🙂 komunikacją miejską (retro) do swoich miejsc praktyk. Choć są też twardziele, którzy muszą stawiać się na 5.30 w pracy :). W pracy szybko zapomnieliśmy, że dziś poniedziałek i wzięliśmy się do swoich zadań.  Do elektroników należał m.in. np.: montaż urządzeń końcowych monitoringu wizyjnego, wykonanie instalacji zasilającej urządzenia monitoringu wizyjnego, zakładanie czujników dymu, konfiguracja i parowanie kamer pracujących w sieci internetowej
z rejestratorem.  Mechanicy zajmowali się dzisiaj m.in.: przygotowaniem materiału do spawania, spawaniem metalu metodą MAG, sprawdzaniem wymiarów detali, ostrzeniem wierteł i frezów, nawiercaniem otworów, czyszczeniem maszyn, wytwarzaniem polimerowych detali, piaskowaniem, uzupełnianiem chłodziwa we frezarkach. Elektrycy montowali przewody w gniazdkach trójfazowych i jednofazowych, montowali elementy w skrzynkach instalacyjnych, łączyli elementy  i podzespoły według schematów, oznaczali, testowali i dokonywali pomiarów elementów.

Po skończonej pracy pojechaliśmy do hali sportowej naszej zaprzyjaźnionej szkoły, gdzie odbył się międzynarodowy mecz piłki nożnej pomiędzy ZST TARNÓW – POLSKA i SZC VESZPREMI – WĘGRY. A po kolacji udaliśmy się do centrum Veszprem, gdzie wydawaliśmy ostatnie forinty. Przed snem zdążyliśmy oczywiście pilnie uzupełnić dzienniczki praktyk.

Fotorelacja


” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]