Staż zagraniczny uczniów ZST – PORTUGALIA 2017

Staż zagraniczny w Portugalii rozpoczęty!

W dniach 10.05 – 26.05.2017 roku 20 uczniów ZST (10 elektryków i 10 elektroników) wraz z p. Wiolettą Krawiec i p. Ewą Wójtowicz bierze udział w projekcie „Praktyka u europejskiego pracodawcy” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”.

10.05.2017 r. wcześnie rano wyruszyliśmy na lotnisko w Balicach, z którego polecieliśmy do Frankfurtu, a stamtąd do Porto w Portugalii. Z Porto autokarem pojechaliśmy do miejsca zakwaterowania i tym samym stażu – Bragi. 11.05.2017 r. w czwartek rano rozpoczęła się nasza zagraniczna zawodowa przygoda – praktyka zagraniczna
w portugalskich firmach z branży elektronicznej i elektrycznej. Rozpoczynamy fotorelację 🙂

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]