Rajd międzyszkolny "ZŁOTY LIŚĆ"

Zarząd SKT PTTK „Wehikuł” zaprasza na organizowany przez Komisję Młodzieżową Zarządu Oddziału PTTK „Ziemi Tarnowskiej” XXIV Rajd Górski „Złoty Liść” w dniach 6 – 8 października 2011… (więcej)

Logo - SKT "Wehikuł"

TURYSTYKA I KRAJOZNAWSTWO W ZST

WSTĄP DO SKT Szkolny Klub Turystyczny PTTK „WEHIKUŁ” zaprasza w swoje szeregi wszystkich uczniów, a szczególnie pierwszoklasistów. Lubisz rajdy, biwaki, ogniska – zapisz się już teraz! (więcej…)

Krakowski Salon Maturzystów

W dniach 26 – 27 września na Uniwersytecie Jagielońskim (Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 35 w Krakowie) odbędzie się KRAKOWSKI SALON MATURZYSTÓW. Najważniejszym celem Salonu jest dostarczenie uczniom klas… (więcej)

POLSKO-WĘGIERSKA WSPÓŁPRACA

Rok 2011 został ogłoszony rokiem przyjaźni polsko-węgierskiej. Z tej okazji ambasada węgierska ogłosiła konkurs dotyczący relacji polsko-węgierskiej na przestrzeni naszych dziejów. Wzięły w nim udział 2 zespoły… (więcej)