XXXIX OWT – wyniki z okręgu.

Znamy listę uczniów, których prace zostały wysłane do oceny przez Komisję Główną OWT. Spośród 40 zawodników biorących udział w zawodach okręgowych zakwalifikowanych zostało 16 prac w branży elektryczno-elektronicznej. (więcej...)

Kursy SEP w ZST

Modernizacja Kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Technicznych. Kursy SEP w ZST Kolejny cykl kursów SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) w ZST rozpoczyna Nowy Rok w szkoleniach prowadzonych w ramach Modernizacji… (więcej)

Poznajemy kraje Unii Europejskiej