Wycieczka "Tarnowskich Techników Mobilnych w Europie”

W ramach zajęć przygotowawczych Projektu „Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie” w sobotę, 15 marca 2014 r. odbyła się wycieczka integracyjna uczestników projektu. Wzięło w niej udział 12 uczniów z… (więcej)

"Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie"

Dnia 19 marca 2014 r. o godzinie 14.00 w świetlicy szkolnej odbędzie się egzamin sprawdzający nabytą wiedzę i umiejętności uczestników zajęć przygotowawczych projektu „Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie”. (więcej...)

Mistrz ortografii niemieckiej

W ramach Szkolnych Dni Kultury odbył się konkurs z języka niemieckiego „MISTRZ ORTOGRAFII NIEMIECKIEJ” . W konkursie wzięło udział 24 uczniów klas I,II i III. Konkurs wygrała uczennica  klasy III TACH Paulina… (więcej)

Międzyszkony Konkurs Języka Niemieckiego

Dnia 4 marca 2014 r. odbył się w ZSEG w Tarnowie Międzyszkolny Konkurs Języka  Niemieckiego „Hören, lesen und zugleich verstehen”. Była to już szósta edycja tego konkursu, nad którym patronat objął Goethe… (więcej)

UWAGA ! Zmiana terminu turnieju o mistrzostwo ZST !

W związku z rozgrywkami piłki ręcznej w Hali Jaskółka, jutrzejsze zawody o mistrzostwo ZST, zostają przesunięte na środę 26 marca. Więcej informacji u nauczycieli WF.

Wycieczka „Tarnowskich Techników Mobilnych w Europie”

W ramach zajęć przygotowawczych Projektu <strong>”Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie”</strong> w sobotę, 15 marca 2014 r. odbyła się wycieczka integracyjna uczestników projektu. Wzięło w… (więcej)