Posadziliśmy już 150 drzewek!

Szkolne Koło Ekologiczne w ZST przy wsparciu dyrektora Krzysztofa Kołacińskiego i wicedyrektora Aleksandra Łopaty- Bernackiego przeprowadziło II etap akcji sadzenia drzew rozpoczętej we wrześniu ubiegłego roku w… (więcej)

Akcja sadzenia drzew opisana w Radio Kraków

Reporterka Radia Kraków, pani Agnieszka Bednarz towarzyszyła grupie uczniów ZST w trakcie sadzenia drzew na terenie Grupy Azoty. Skrót audycji, która została wyemitowana dnia 16.04.2015 tutaj.

Wolontariusze ZST  jak zwykle niezawodni!

25 kwietnia 2015 r. nasi wolontariusze kwestowali na rzecz  budowy hospicjum Via Spei w czterech  centrach handlowych (Biedronka przy ul. Matki Bożej Fatimskiej, ul. J. Dąbrowskiego, ul. Tuchowskiej, ul. Czerwonych… (więcej)

Młodzi  – przyjaciółmi osób starszych i potrzebujących pomocy

Tegoroczne spotkanie przedświąteczne uczniów Zespołu Szkół Technicznych z podopiecznymi Domu Seniora w Tarnowie miało miejsce 1 kwietnia br. w Wielką Środę, tuż przed Świętami Wielkanocnymi. Podobnie jak w… (więcej)