85 lat ZST – ALBUM JUBILEUSZOWY

Album „85 lat ZST” powstał w związku z jubileuszem Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie. Publikacja ta ma  przypomnieć  historię  szkoły i osoby, które tę historię tworzyły:… (więcej)

Podwójne święto

Inauguracja nowego roku szkolnego i podpisanie umowy o współpracy  z Grupą Azoty 4 września w auli szkolnej Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018. (więcej...)

Komunikat Dyrektora – umowa z Grupą Azoty

KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie w sprawie zakresu umowy z Grupą Azoty.

Rekrutacja na darmowe kursy zawodowe do 14 września

Ogłaszam nabór na darmowe kursy zawodowe w ramach projektu unijnego „Kwalifikacje zawodowe sukcesem na rynku pracy”. Zgłaszać do 14 września 2017 mogą się tylko uczniowie zawodów informatyk, mechanik,… (więcej)