KANGUR MATEMATYCZNY

15 marca  odbył się w naszej szkole międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny 2018. W konkursie wzięło udział 14 uczniów klas pierwszych w kategorii „junior” oraz 16 uczniów klas II, III i IV w kategorii… (więcej)

KOSZYKARZE ZST AWANSOWALI DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO LICEALIADY

Po jesiennym zwycięstwie koszykarzy ZST w mistrzostwach Tarnowa,       przyszedł czas na rozgrywki poziomie rejonu . Zgodnie z przewidywaniami zespół tarnowski bez większych problemów poradził… (więcej)

ZEBRANIA Z RODZICAMI 21.03.2018 r.

Zapraszam do zapoznania się z harmonogramem spotkania z rodzicami w dni 21 marca 2018 r.

FINAŁ XX OLIMPIADY " EUROELEKTRA"

W dniach od 15 -16 marca   2018 roku uczniowie Naszej Szkoły – Jakub Kołodziej  z  III  N  i Krzysztof  Nowak z  IV  E  wraz z nauczycielem mgr  Markiem Gajdą uczestniczyli w zmaganiach III etapu Olimpiady… (więcej)