Najładniejsza sala lekcyjna w roku szk. 2018/2019

W dniu 11 lutego 2018 r. przeprowadzono ocenę poszczególnych klas  w obydwu budynkach szkolnych. W skład komisji konkursowej wchodzili przedstawiciele Samorządu Szkolnego – Tomasz Łoboda, Szymon Cebula, Kamil Żaba… (więcej)

Walentynki w ZST

Radiowęzeł w głównym budynku znajduje się na przeciw sekretariatu, a na pracowniach w prawym skrzydle na pierwszym piętrze. #foogallery-gallery-72233 .fg-image { width: 150px; } #foogallery-gallery-72233_1… (więcej)

Spotkanie z przedstawicielem Zespołu Parków Krajobrazowych Małopolski

W ramach Dni Kultury  przedstawiciel Zespołu Parków Krajobrazowych Pan Michał Karczmarz wygłosił prelekcję na temat płazów występujących w okolicach Tarnowa. Prelegent podał różne ciekawostki o żabach zielonych,… (więcej)

SZKOLNE DNI KULTURY – AKCENT MATEMATYCZNY

W ramach Szkolnych Dni Kultury odbyły się  prezentacje matematyczne oraz konkursy matematyczne. Dnia 4.02 (poniedziałek) na lekcji pierwszej miała miejsce prezentacja dla klas III pt. ”Matematyka wokół nas”. Na… (więcej)

Zst na nartach w Tyliczu

Pierwszy wyjazd narciarsko-snowbordowy za nami. Tym razem liczna grupa uczniów ZST pod opieką nauczycieli wf doskonaliła swoje umiejętności jazdy na stoku w Tyliczu, na wyciągu Master Ski. Wspaniała pogoda, dużo… (więcej)