I Runda Międzyszkolnej Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej

We wtorek 15 października 2019 roku uczniowie Zespół Szkół Technicznych uczestniczyli w I Rundzie Międzyszkolnej Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej na strzelnicy TKS LOK w Tarnowie. Zawodnicy startowali w konkurencji karabin… (więcej)

Udział uczniów w projekcie „Małopolska Pamięta”

W dniach 16-17 października br. 26 osobowa grupa młodzieży klas II pod opieką nauczycieli historii Marzeny Gawron i Sławomira Skowrona brała udział w projekcie edukacyjnym Małopolska Pamięta. Młodzież miała możliwość… (więcej)

Wycieczka do Lwowa

Dzięki współpracy Zespołu Szkół Technicznych z Towarzystwem Przyjaciół Lwowa i Kresów Południowo Wschodnich w dniach 8-10 października br. zostaliśmy zaproszeni na wycieczkę do Lwowa. W wyprawie uczestniczyły… (więcej)

Nauczyciele polecają książki. Rekomendacja nr 7

„Kwiaty w pudełku. Japonia oczami kobiet” autorstwa Karoliny Bednarz to książka, która mnie zafascynowała wprawiając jednocześnie w ogromne zdziwienie i niedowierzanie. Japonia widziana okiem kobiety, która… (więcej)