SKT PTTK „Wehikuł” zaprasza

Lubisz wędrówki górskie, rajdy, biwaki, ogniska, bawisz się w geocaching, chcesz przeżyć niezapomniane przygody, poznać nowych znajomych   WSTĄP DO SKT (więcej…)

Byliśmy w Budapeszcie na zaproszenie Stowarzyszenia Rakoczego

W dniach 21-23 października 29-cio osobowa grupa uczniów naszej szkoły pod opieką Pana Dyrektora Krzysztofa Kołacińskiego, Pani Marzeny Gawron i Pani Katarzyny Pokorny wzięła udział w uroczystości pod nazwą Gloria… (więcej)

Akcja Czytaj PL 2019

W ramach akcji Czytaj PL 1000 szkół polskich bierze udział w jednej z największych na świecie akcji promujących czytelnictwo. „Upoluj swoją książkę” wychodzi naprzeciw wymaganiom młodych ludzi i udostępnia… (więcej)

SZKOLNY KONCERT MUZYCZNY 30.10.2019r

To był niezwykły koncert. Pod wieloma względami. Niezwykła atmosfera, cudowna publiczność oraz magnetyzujący artyści. Termin koncertu nie był przypadkowy. Zainspirowała nas wolność. To właśnie Tarnów, jako… (więcej)

XXII Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”.

W dniu 7 listopada 2019 r o godz. 9.00 odbędzie się I etap XXII Olimpiady w Zespole Szkół Technicznych w sali 237 p. Zapraszam uczniów  ZST do udziału. Zapisy do 6 listopada 2019 do godz 13.00 na e-dziennik lub osobiście… (więcej)

Nauczyciele polecają książki. Rekomendacja nr 8

„Błoto słodsze niż miód. Głosy komunistycznej Albanii.” Małgorzata Rejmer Zaintrygował mnie tytuł i zaraz pojawiło się pytanie: Co ja wiem o Albanii? Każdy kolejny przeczytany rozdział powodował, że coraz… (więcej)