Podsumowanie projektu „Karneval mit Deutsch”

W poniedziałek 20 lutego w auli szkolnej odbyło się podsumowanie projektu przygotowanego przez zespół nauczycieli języka niemieckiego „Karneval mit Deutsch”.  Termin nie był przypadkowy. To właśnie w ostatni… (więcej)

Szkolne Dni Kultury ZST – 2 DZIEŃ

Drugi dzień Szkolnych Dni Kultury ZST odbywał się pod hasłem turystyki. Na lekcji 3 i 4 odbył się Szkolny Turniej Turystyczny ZST zorganizowany przez Szkolny Klub Turystyczny PTTK „Wehikuł”. W Turnieju… (więcej)

Szkolne Dni Kultury ZST – 1 DZIEŃ

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia Szkolnych Dni Kultury ZST. (więcej…)

Laboratoria Centrum Badań i Analiz Grupy Azoty S.A.

W dniach 31 stycznia – 2 lutego klasy chemiczne: 1TA, 2TAT, 1TTP zwiedzały laboratoria Centrum Badań i Analiz Grupy Azoty S.A. Wycieczka przedmiotowa została zorganizowana na zaproszenie wystosowane przez nauczyciela… (więcej)