Eksperymenty chemiczne w „Kolorowym zakątku”

W czwartek 21 kwietnia w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym grupa uczniów z klasy 2 TAT pod kierunkiem nauczyciela chemii  p. Marty Frączek odwiedziła podopiecznych przedszkola „Kolorowy zakątek”. Dla… (więcej)

Wycieczka do Wrocławia

W dniach  27-29.04.2022 klasy 2TF, 2TAT, oraz 3T uczestniczyły w 3 dniowej wycieczce do Wrocławia pod opieką p. Marty Frączek, p. Marty Połomskiej- Skrabot oraz p. Pawła Moździerza. Pierwszego dnia podziwialiśmy… (więcej)

Dzień Ziemi 2022

„Zbieram i segreguję” to akcja  zorganizowana przez Radę Osiedla „Mościce” i Grupę Azoty w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi 2022, w której udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych. (więcej...)

Zapraszamy na wystawę p. Koniarza

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Tadeusza Koniarza nauczyciela fotografii na kierunki technik fotografii i multimediów. Wernisaż odbędzie się 7 maja w Krakowie. (więcej…)

Uroczyste zakończenie roku szkolnego kl. 4

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego pożegnania Maturzystów oraz gali „Ignasie 2022” (więcej…)

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas czwartych 8.00 Msza św. w kościele NMP w Mościcach, 9.00 Aula ZST – akademia, wręczenie nagród, wyróżnień, świadectw z paskiem Gala Ignasie. (więcej...)

Wywieś flagę na Dzień Flagi! Świętujmy razem 2 maja!

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza wszystkich do włączania się do akcji #mojaflaga. Już 2 maja, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku czy upodobań… (więcej)