Akcja Żonkile
ZST bierze udział w akcji „Żonkile” upamiętniającej rocznicę powstania w getcie warszawskim.
ZST bierze udział w akcji „Żonkile” upamiętniającej rocznicę powstania w getcie warszawskim.
W piątek 8 kwietnia 2022r. w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Po zamknięciu lokalu wyborczego (aula szkolna), oficjalnym otwarciu urny wyborczej i komisyjnym przeliczeniu wszystkich… (więcej)
2 kwietnia 2022 w auli szkolnej spotkali się Absolwenci rocznika 2002. Spotkanie 20 lat po maturze rozpoczęło się od przemówienia dyrektora szkoły pana Jacka Różyckiego i przewodniczącej ZST z tamtych lat pani Elżbiety… (więcej)
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów fotografii analogowej. Goście odwiedzający szkołę w ramach dni otwartych chętnie uczestniczyli w ciekawych zajęciach w ciemni fotograficznej prowadzonych przez Wiktora… (więcej)
Gratulujemy uczniom: Emilii Siedlik z klasy 3TT oraz Leonowi Piwowarczykowi z klasy 3F otrzymania stypendium Prezesa Rady Ministrów za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2020/2021. 29 marca 2022 roku stypendyści… (więcej)
W środę 6 kwietnia 2022 r. w auli Zespołu Szkół Technicznych odbyło się podsumowanie Szkolnych Dni Kultury. Przez ponad dwa tygodnie marca młodzież naszej szkoły brała udział w różnych imprezach artystycznych,… (więcej)
W piątek 8 kwietnia 2022r. odbędą się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Urna wyborcza będzie dostępna w auli szkolnej w godzinach 7.00 – 15.00. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości,… (więcej)