Mistrzostwa ZST w piłce siatkowej chłopców

Dnia 05.03.2014 r. odbyły się zawody eliminacyjne Mistrzostw ZST w piłce siatkowej chłopców. Po emocjonujących meczach rozegranych w III grupach, do  ścisłego finału, który rozegrany zostanie 12.03.2014 r.… (więcej)

Zdobyli odznaki GOT PTTK

Uczestnicy imprez górskich organizowanych przez Szkolny Klub Turystyczny PTTK „Wehikuł”, po weryfikazji punktów Górskiej Odznaki Turystycznej PTTK za rok 2013, zdobyli 8 odznak popularnych, 7 małych brązowych… (więcej)

Konkurs języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych

Dnia 28.02.2014r. w ramach Szkolnych Dni Kultury, na 1 godzinie lekcyjnej, w sali nr 118 odbył się konkurs języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych. W konkursie wzięło udział 19 uczniów reprezentujących… (więcej)

Poznajemy kraje Unii Europejskiej 2014

Tradycyjnie w  naszej szkole co roku organizowany jest program edukacyjny „Poznajemy kraje Unii Europejskiej” skierowany przede wszystkim do uczniów klas pierwszych i drugich. W czwartek 27 lutego w auli… (więcej)

KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

Dnia 24.02.2014r. w ramach Szkolnych Dni kultury w auli szkolnej, odbył się  KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH zorganizowany przez panią mgr Annę Misiaszek. W konkursie wzięło udział sześć drużyn… (więcej)

„ Hören, sehen und zugleich verstehen”

W dniu 18 lutego 2014r. odbyły się szkolne eliminacje do międzyszkolnego konkursu z języka niemieckiego„ Hören, sehen und zugleich verstehen”. Do konkursu przystąpiło 28 uczniów z klas I i II. Do etapu międzyszkolnego… (więcej)