31 marca 2014 r.

31 marca 2014r. w poniedziałek w drodze na spotkanie organizacyjne do szkoły partnerskiej, zakupiliśmy bilety uprawniające nas do przejazdów środkami komunikacji miejskiej celem sprawnego przemieszczania sie pomiędzy… (więcej)

Rajd "Powitanie Wiosny"

Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł” zaprasza w dniach 12-14 kwietnia 2014 r. w Beskid Sądecki na Rajd Górski „Powitanie Wiosny”. Więcej informacji na stronie Klubu i na plakacie.

Kampania „Drugie życie” w ZST

25 marca br. uczniowie naszej szkoły brali udział w prelekcji na temat transplantacji narządów i tkanek. Impreza odbyła się w ramach kampanii „Drugie życie”, do której Zespół Szkół Technicznych dołączył… (więcej)

Turniej piłki siatkowej chłopców

W rozegranym w dniu 28.03 turnieju siatkówki chłopców im. J. Urbaniaka, podobnie jak dzień wcześniej w turniej dziewcząt,  najlepszy okazał się zespół XI Gimnazjum. Reprezentacja ZST – drużyna kl. (więcej...)