5. DZIEŃ STAŻU projektu „Europejska praktyka elektryka i elektronika”

Mija połowa czasu pracy na stażu, ależ szybko! Elektronicy m.in. wymienili mikrowyłączniki, przeprogramowali centrale przez sieć internetową, podłączyli i zaprogramowali moduł GSM do systemu alarmowego. Elektrycy… (więcej)

Szkolenie kadry w ramach programu Erasmus+

W dniach od 19 do 23 stycznia 2016r. dziesięciu nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie brało udział w działaniu „Job shadowing” w ramach projektu „Europejska praktyka elektryka i elektronika” dofinansowanego… (więcej)

SUKCES KOSZYKARZY ZST

01.04.16 w hali sportowej MOSiR Bochnia odbył się finał wojewódzki licealiady w koszykówce chłopców. Świetnie w tych zawodach spisała się drużyna naszej szkoły zajmując II miejsce. W stawce najlepszych 6 szkolnych… (więcej)

Seminarium „Polacy na Wschodzie”

Marzena Gawron oraz Sławomir Skowron nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych im I. Mościckiego w Tarnowie w dniach 02 -03.04.2016 r. wzięli udział w seminarium szkoleniowym we Lwowie związanym z projektem edukacyjnym… (więcej)

Małopolska Pamięta

W dniach 31.03-1.04 2016 młodzież naszej szkoły biorąca udział w projekcie Małopolska Pamięta odbyła dwudniową studyjną podróż do miejsca pamięci  Auschwitz Birkenau. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach… (więcej)