Raport z ewaluacji projektu „Europejska praktyka elektryka i elektronika”

W trakcie dzisiejszego posiedzenia Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół Technicznych wyznaczony zespół ewaluacyjny przedstawił Raport z ewaluacji projektu „Europejska praktyka elektryka i elektronika”. W trakcie ewaluacji… (więcej)

Nauczyciele upowszechniają rezultaty projektu

W ramach upowszechniania rezultatów projektu „Europejska praktyka elektryka i elektronika” dofinansowanego w ramach programu Erasmus+, Akcja 1. Mobilność edukacyjna – Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej w sektorze… (więcej)

Certyfikaty Europass-Mobilność

Krajowe Centrum Europass potwierdziło Certyfikaty Europass-Mobilność uczestnikom projektu „Europejska praktyka elektryka i elektronika” dofinansowanego w ramach programu Erasmus+, Akcja 1. Mobilność edukacyjna –… (więcej)

Uczniowie upowszechniają rezultaty stażu

Na zakończenie realizacji projektu „Europejska praktyka elektryka i elektronika” dofinansowanego w ramach programu Erasmus+, Akcja 1. Mobilność edukacyjna – Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej w sektorze kształcenie… (więcej)

Nauczyciele upowszechniają rezultaty projektu

Raport z ewaluacji projektu „Europejska praktyka elektryka i elektronika”

Uczniowie upowszechniają rezultaty stażu