"TRAMP 25-lecia SKT"

25 LAT SKT | 1992 – 2017 Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł” zaprasza na kolejną imprezę w roku jubileuszowym – Jesienny Rajd Górski „TRAMP 25-lecia SKT”, który… (więcej)

Wyniki rekrutacji do projektu „Start na europejskim rynku pracy”

Wyniki rekrutacji do projektu „Start na europejskim rynku pracy”

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROJEKTU „Start na europejskim rynku pracy” o numerze 2017-1-PL01-KA102-037517 dofinansowanego w ramach programu Erasmus+, Akcja 1. Mobilność edukacyjna – Wyjazdy uczniów i… (więcej)

Wizyta zawodoznawcza dla elektryków klasa 3E

Wizyta zawodoznawcza dla elektryków klasa 3E. Wyjazd na zaporę w Rożnowie dnia 12.10.2017 godz. 8.15. Zbiórka na placu budynku ZST przy ul. Chemicznej. (więcej…)

Sukces uczniów ZST w konkursie Webmaster to ja !

Niezwykle miło jest mi poinformować, że nasi uczniowie zajęli, aż dwa pierwsze miejsca w konkursie „Mam zawód. Mam fantazję.” konkurencja: Webmaster to ja, który był organizowany w naszej szkole 2 października… (więcej)

Podsumowanie sportowej rywalizacji szkół za rok 2016/2017

Przy okazji inauguracyjnych szkolnych zawodów lekkoatletycznych na nowym stadionie TOSiR dokonano podsumowania Tarnowskiej Licealiady Młodzieży za ubiegły rok szkolny. Zgodnie z przewidywaniami nasza szkoła kolejny… (więcej)

Nagrody i stypendia