Smog – twój wróg !

W dniu 5. 02.2018 r. odbyło się spotkanie młodzieży wybranych klas z ekodoradcą Panią Anną Ponikiewską na temat zanieczyszczenia powietrza w Małopolsce. Z wykładu młodzież dowiedziała się, że główna przyczyną… (więcej)

Konkurs wiedzy o kulturze i historii krajów anglojęzycznych

Dnia 5.02.18 w auli szkolnej odbył się konkurs wiedzy o kulturze i historii krajów anglojęzycznych. Wzięły w nim udział zespoły dwuosobowe z pięciu klas, wyłonione na drodze wcześniejszych eliminacji. Uczniowie… (więcej)

Wyniki konkursu na najlepszego anglistę klas drugich

Dnia 6.02.2018 do konkursu na najlepszego anglistę klas drugich przystąpiło 26 uczniów. Uczniowie przez godzinę rozwiązywali zadania pisemne z zakresu gramatyki, słownictwa, komunikacji i umiejętności czytania ze… (więcej)

NAJLEPSI MATEMATYCY ZST

W ramach SZKOLNYCH DNI KULTURY, odbyły się  konkursy na najlepszego matematyka klas pierwszych , drugich oraz trzecich. Uczestnicy zmagali się z zadaniami zamkniętymi oraz otwartymi przygotowanymi przez  nauczycielki:… (więcej)

Nietoperze w Parkach Krajobrazowych woj. Małopolskiego

W dniu 7. 02. 2018 r. gościliśmy przedstawiciela zespołu  Parków Krajobrazowych Małopolski Panią Patrycję Łabuz, która przekazała nam wiele interesujących informacji o  różnorodności gatunkowej nietoperzy,… (więcej)