Kuba na medal !

22 października na obiektach Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano mistrzostwa województwa małopolskiego w lekkoatletyce. W zawodach tych wzięło udział trzech uczniów naszej szkoły. Znakomity wynik w… (więcej)

Wyjazd na Targi Książki w Krakowie

26 października grupa 19 uczniów ZST pod opieką bibliotekarki szkolnej oraz w towarzystwie Pani Dyrektor Doroty Lis udała się do Krakowa na XXII Międzynarodowe Targi Książki . Ta impreza to święto dla wszystkich… (więcej)

Uwaga zdający egzamin z kwalifikacji

W zakładce Egzamin Zawodowy zamieszczono szczegółowy Harmonogram przeprowadzania egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w ZST dla poszczególnych kwalifikacji w sesji zimowej 2019r.

Pamiętamy…

Ojczyzna… (więcej)

Turniej piłki siatkowej dziewcząt

16 października 2018 odbył się turniej piłki siatkowej kobiet z okazj 40-stej rocznicy wyboru Papieża Jana Pawła II na Stolicę Apostolską zorganizowany przez IV LO. Drużyna naszej szkoły w składzie: Monika Janiga… (więcej)

Debata o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

W dniu 25 października Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie w sali konferencyjnej małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego zorganizował debatę społeczną, której tematem było „Bezpieczeństwo… (więcej)