Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w Zespole Szkół Technicznych fot. p. Tadeusz Koniarz #foogallery-gallery-75393 .fg-image { width: 150px; } #foogallery-gallery-75393_1… (więcej)

Stypendium szkolne 2019/2020

Informujemy, że do dnia 16. 09. 2019 r. można składać do pedagoga szkolnego wnioski o stypendium szkolne. Dochód umożliwiający ubieganie się o stypendium, w przeliczeniu na osobę nie może przekroczyć 528,00 zł. (więcej...)

REKRUTACJA do projektu „Praktyki zawodowe bez granic”

Projekt „Praktyki zawodowe bez granic” dofinansowany w ramach programu Erasmus+, Akcja 1. Mobilność uczniów i kadry w  sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe  W związku z zakwalifikowaniem projektu Zespołu… (więcej)

Kolejny projekt Erasmus+ w ZST

Z radością informujemy, że złożony przez Zespół Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego wniosek projektu „Praktyki zawodowe bez granic” w ramach Akcji 1. Mobilność uczniów i kadry w  sektorze Kształcenie… (więcej)