tauron_dystrybucja

Wycieczka klasy 3 E do GPZ „Nowotki ” Tauron

W dniu 29 listopada klasa 3 E wraz z opiekunami  A. Kieciem i R. Hosaja  zwiedziła nowoczesną stację transformatorowo – rozdzielczą na 110 kV  na zaproszenie Partnera  ZST   „TAURON -POLSKA ENERGIA… (więcej)

Kampania „Biała Wstążka” w naszej szkole

W dniu 27 listopada w naszej szkole odbył się happening promujący Kampanię ,, Biała Wstążka”. Akcja, której hasłem przewodnim są słowa ,, Prawo chroni każdego bez wyjątku ”, ma na celu zwrócenie uwagi na… (więcej)

Gazetka „Technik”

Drodzy Czytelnicy gazetki „Technik” !   W najbliższych dniach ukaże się najnowszy numer gazetki szkolnej. Będzie poświęcony w większości tematyce fotografii. Będzie oczywiście „niepytajka”… (więcej)

NOWY STATUT SZKOŁY

Od dnia 1 grudnia 2019 r. obowiązuje nowy Statut Zespołu Szkół Technicznych, uchwalony przez Radę Pedagogiczną na zebraniu w dniu 25 listopada 2019 r. —— STATUT SZKOŁY