Raport z ewaluacji projektu „Tarnowscy technicy praktykują bez granic”

W dniu dzisiejszym, w trakcie zdalnego spotkania grona pedagogicznego Zespołu Szkół Technicznych koordynator przedstawiła sprawozdanie z realizacji kończącego się 31.12.2020r. projektu „Tarnowscy technicy praktykują… (więcej)

REKRUTACJA DO KONKURSU NAUKOWEGO E(X)PLORY TRWA!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów nauki i nowych technologii, wynalazców i badaczy w wieku 13-20 lat do udziału w Konkursie Naukowym E(x)plory. Do wygrania stypendia naukowe, wyjazdy międzynarodowe, nagrody rzeczowe.… (więcej)

Samorząd Uczniowski życzenia świąteczne

Droga Dyrekcjo, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły, Koleżanki i Koledzy. W imieniu całego Samorządu Uczniowskiego chciałbym życzyć Wam  spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych,… (więcej)

KONKURS DLA UCZNIÓW ORAZ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO PN. „WNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE — BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pierwszej edycji projektu dla  szkół ponadpodstawowych województwa małopolskiego pn. „Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!”. Projekt został zorganizowany… (więcej)

Egzaminy z kwalifikacji

W zakładce Egzamin zawodowy zamieszczone zostały nowe dokumenty związane z przebiegiem egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w ZST:Daty i sale egzaminów Formuła 2017 oraz Formuła 2012 w I-II 2021r. Egzamin… (więcej)