8 marca – Szkolne Dni Kultury ZST 2022

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dni Kultury ZST – 8 marca (więcej…)

KONKURS PLASTYCZNY „DRUGIE ŻYCIE”

W ramach Szkolnych Dni Kultury   zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym  „Drugie Życie” , którego celem jest propagowanie idei transplantacji, poprzez zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie… (więcej)

Ekomobilni ZST

Po długim okresie zamknięcia w domu i ograniczenia aktywności fizycznej zachęcamy młodzież i państwa do udziału w rywalizacji rowerowej Ekomobilni ZST, która będzie trwała do 11 czerwca. Uczestnicy za pomocą… (więcej)

Piłka Siatkowa Mistrzostwa Klas Pierwszych

2.03 odbyły się mistrzostwa klas pierwszych w piłce siatkowej.  Zawody rozegrano w ramach Tygodnia Kultury Szkolnej ZST. Po zaciętej rywalizacji najlepszą okazała się klasa 1TN. Gratulujemy! Końcowa klasyfikacja: 1… (więcej)

Porozumienie o współpracy ZST i Politechniki Rzeszowskiej

4 marca 2022 r w auli szkolnej w czasie Bliskich Spotkań z Chemią podpisana została nowa umowa o współpracy Zespołu Szkół Technicznych i Politechniki Rzeszowskiej. Umowę podpisali dyrektor ZST mgr inż. Jacek Różycki… (więcej)

Bliskie Spotkania z Chemią w ZST

4 marca 2022 r w auli ZST odbyły się już po raz ósmy Bliskie Spotkania z Chemią. Sesja popularnonaukowa organizowana jest  we współpracy z partnerami szkoły: Grupą Azoty S.A., Gaz Systemem S.A. oraz uczelniami… (więcej)