Szkolne Dni Kultury – 4 Dzień – Poznajemy kraje Unii Europejskiej

Po raz kolejny w naszej szkole w ramach Szkolnych Dni Kultury organizowany jest projekt edukacyjny „Poznajemy kraje Unii Europejskiej”.  Adresowany do uczniów klas pierwszych a przygotowany przez klasy starsze, jak… (więcej)

Premiera filmu uczniów ZST

„Mocium COMPANY”, uczniowie klasy  4 w zawodzie technik fotografii i multimediów w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie Zaprasza na premierę swojego pierwszego krótkometrażowego filmu „SYGNET”. (więcej...)

WALENTYNKI

Walentynki to doskonały czas, który przypomina nam o potrzebie wyrażanie naszych uczuć względem innych. Ten dzień to najlepszy moment, aby przekazać naszym bliskim, ukochanym, przyjaciołom, ile dla nas znaczą i… (więcej)

Szkolne Dni Kultury ZST – 3 DZIEŃ – Pokaz tenisa stołowego

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pokazowego meczu tenisa stołowego w wykonaniu zawodników polskiej Ekstraligi  realizowanego w ramach Szkolnych Dni Kultury ZST (więcej…)

Szkolne Dni Kultury ZST – 3 DZIEŃ – Konkurs biologiczno-geograficzny

W dniu 22 lutego w ramach Dni Kultury Szkoły odbył się Konkurs Biogeograficzny „Skąd pochodzi ten gatunek?” Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką modelu wybranego gatunku zwierzęcia lub… (więcej)

Szkolne Dni Kultury ZST – 3 DZIEŃ – Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

Dnia 22.02.2023 odbył się multimedialny konkurs wiedzy o kulturze i historii krajów anglosaskich. Udział w konkursie brało pięć zespołów dwuosobowych wyłonionych na podstawie testu eliminacyjnego, który dnia 17. (więcej...)

Zajęcia laboratoryjne na Politechnice Rzeszowskiej

21 lutego 2023 r. uczniowie z klas 2 TAT i 3 TAT pod opieką pani mgr Marty Frączek uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych zorganizowanych w Zakładzie Oczyszczania i Ochrony Wód na Wydziale Budownictwa, Inżynierii… (więcej)