Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską

W dniu 3 marca 2023 r. w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Westerplatte w Tarnowie odbyło się spotkanie z autorką bardzo poczytnych książek – Ałbeną Grabowską. Najbardziej znaną powieścią jej autorstwa… (więcej)

Kapitalny sukces na XLVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Jarosławiu

Spektakularnym  sukcesem zakończyła się XLVI  edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, której finał odbył się w dniach 23-24.02.2023 r. w Jarosławiu. Rywalizacja finałowa była podzielona… (więcej)

Paczka dla Ukrainy

Szkolne Koło Caritas w dniach od 27 lutego do 03 marca przeprowadziło w naszej szkole akcję charytatywną „Paczka dla Ukrainy”. Była to druga edycja ogólnopolskiej inicjatywy Caritas, w którą nasza młodzież… (więcej)

Wyniki konkursu z j. angielskiego kl. 3

Dnia 24.02.2023r.odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas trzecich. W konkursie wzięło udział 14 uczniów reprezentujących klasy: 3Ti, 3TF, 3TAT i 3TN. Uczniowie w ciągu 45 minut rozwiązywali… (więcej)