Spotkanie w sprawie darmowych kursów klasy 3IB, 2IB, 1IB, 1I, 2E, 1N

Uczniowie, którzy zgłosili się na dowolny kurs lub wycieczkę zawodoznawczą w ramach projektu unijnego „Kwalifikacje zawodowe sukcesem na rynku pracy” przed rozpoczęciem wybranego kursu (wycieczki) muszą… (więcej)

Zajęcia z doradcą zawodowym

W dniu dzisiejszym odbyła się pokazowa otwarta lekcja wychowawcza w klasie 3A o specjalności Technik Analityk, w której brali udział również nauczyciele uczący w tej klasie oraz inni zaproszeni nauczyciele zawodowcy. (więcej...)

Informacja PFRON

Informacja o dofinansowaniu kosztów związanych z pobieraniem nauki na poziomie wyższym dla osób niepełnosprawnych.

25 LAT SKT PTTK "WEHIKUŁ"

W bieżącym roku Szkolny Klub Turystyczny obchodzi Jubileusz 25-lecia reaktywowania działalności w 1992 r. Wszystkie imprezy organizowane przez Klub, w tym Szkolny Rajd Górski ZST, odbywają się pod hasłem „25… (więcej)