Dni Kultury w ZST 5 dzień

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dni Kultury ZST – piątek (więcej…)

Dni Kultury w ZST 4 dzień

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dni Kultury ZST – czwartek (więcej…)

„Jam jest częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wieczne czyni dobro”

„Jam jest częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wieczne czyni dobro” J. W. Goethe „Faust” Kim jest tajemniczy nieznajomy? Po co przybył do Moskwy? Jak to możliwe, że był na tarasie… (więcej)

„Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat.”

Sprawiedliwa wśród Narodów Świata- Irena Sendler podczas okupacji próbowała ratować świat. Jej postaci  i niezwykłej historii poświęcone zostało spotkanie  w dniu inauguracji Szkolnych Dni Kultury 5… (więcej)

Poznajemy kraje Unii Europejskiej

To już po raz szósty  w Naszej Szkole w ramach Szkolnych Dni Kultury organizowany jest program edukacyjny „Poznajemy kraje Unii Europejskiej”. Kierowany jest  przede wszystkim do uczniów klas pierwszych,… (więcej)

Dni Kultury ZST – sławni matematycy